Yolcuların üzerine larva “yağmuru” Delta Havayolları uçağının geri dönmesine neden oldu

Bu haberin orijinal dili İngilizce idi.

9 saatlik yolculuğun ilk saati bitmeden kafalarında solucanlar bulan yolcular, durumu “kesinlikle iğrenç” olarak nitelendirdi.

REKLAM

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) merkezli büyük havayolu şirketi Delta Airlines'ın Amsterdam-Detroit uçuşu, yolcuların üzerine yağan solucan “yağmurundan” dolayı Amsterdam'a döndü.

Dokuz saatlik yolculuğun ilk saati bitmeden başlarında solucan bulan yolcular paniğe kapıldı ve durumu “kesinlikle iğrenç” olarak nitelendirdi.

Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerde kurtçukların, çantadaki çürük balıktan geldiği belirlendi. Birçok yolcu ayrıca uçağın arkasında daha fazla kurtçuk bulunduğunu söyledi.

Reddit forumunda Nisha_16 kullanıcı adını kullanan bir yolcu, olayı “kesinlikle iğrenç” olarak nitelendirerek şunları ekledi: “Ailem ve ben kurtçukların tam önünde sıraya girmiştik. Arkamızdaki yolcu uçuş görevlilerine solucanların indiğini söyledi. ” kafasında. Arkamı döndüğümde koltuklarında kıvranıyorlardı” dedi.

Başka bir yolcu, paylaştığı gönderide

Delta olayla ilgili ne dedi?

300'den fazla destinasyona günde 4.000'den fazla uçuş gerçekleştiren dünyanın en büyük havayollarından Delta Airlines, bir valizde çürük balık ve kurtçuklar bulunduğunu doğruladı ve yolculardan özür diledi.

Havayolu Sky News'e yaptığı açıklamada, “Yanlış paketlenmiş el bagajı nedeniyle yolculuklarının kesintiye uğraması nedeniyle AMS-DTW sefer sayılı 133 sefer sayılı yolculardan özür dilemek istiyoruz” dedi.

Şirket ayrıca bir sonraki uçuşta yolcuların Detroit'e gönderileceğini açıklayarak uçağın temizlik amacıyla hizmet dışı bırakıldığını söyledi.

Delta Havayolları'na ait Boeing 757 yolcu uçağında da geçen ay bir sorun yaşandı: Atlanta'da kalkış sırasında burun tekerleği koptu. 170'den fazla yolcunun bulunduğu uçak acil iniş yaptı ve kazada yaralanan olmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir