Kızıldeniz'in en iyi dalış noktası: Şarm El Şeyh

Tüplü dalış için ideal bir destinasyon Sharm El Sheikhİstanbul'daki dalış merkezleri ve profesyonel eğitmenler, deneyimli dalgıçlardan yeni başlayanlara kadar herkesin güvenle yüzebilmesini sağlıyor. daldırma bunu yapmasına izin verir.

Şarm El-Şeyh'te her seviyedeki dalgıçlara uygun dalış noktaları bulunmaktadır. Yeni başlayan dalgıçlar için sığ sularda güvenli eğitim alanları bulunurken deneyimli dalgıçlar için daha derin dalış noktaları bulunmaktadır.

Rengarenk balıklar, deniz kaplumbağaları, mercanlar ve hatta köpekbalıkları gibi muhteşem deniz yaşamını keşfetmek için Kızıldeniz'in sularına dalabilirsiniz.

Denetimlerin ve bölgedeki doğal yaşamın etkilenmemesi için hükümetin aldığı önlemlerden biri de dalgıçların yalnızca güvenli alanlarda dalış yapmasına izin verilmesi.

Kızıldeniz'in en iyi dalış noktası: Şarm El Şeyh - 2

Ek olarak, dalış merkezleri genellikle nitroks (nitrojen yükünü azaltmaya yardımcı olan bir tür solunum gazı) ve teknik dalış gibi özel dalış kursları sunmaktadır.

Dalış yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken önemli noktalar arasında kısa bir dalış öncesi eğitimle temel dalış becerilerinin öğrenilmesi ve dalgıcın sağlık durumu sayılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir