Masmavi suların keyfini çıkarmak için en iyi deniz turları

Masmavi suların tadını çıkarmak – en iyi deniz turları

Deniz turu fotoğrafı

Dinlence hazzı, deniz kenarında, güneş altında geçirilen keyifli anlarla adım atar. Sadece denizde yüzmek, kumsalda uzanmak kadar keyifli değildir. Deniz turları ile keşfedilecek o denli oldukça güzellik var ki tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Türkiye kıyıları dünyanın en güzel deniz turları için en ideal rotalarından biridir. İşte en garip deniz turları:

Sakız turu

Sakız Adası, antik Yunan döneminden kalma birçok zamanı yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Kültür turizmi açısından oldukça zengindir. Sadece turistlerin ilgisini çeken güzellikleri olan Sakız Adası’nın en büyük özelliği plajlarıdır. 7 günlük Sakız Adası turunda zamanı yapılar ve tabiat harikaları içinde unutulmaz bir dinlence geçirebilirsiniz.

Bodrum çıkışlı mavi seyahat

Bodrum, ülkemizin en popüler gezim merkezlerinden biridir. Sadece Bodrum’da mavi tekne turları da tatilin bir başka boyutu. Bodrum’dan başlayarak arzu ettiğiniz rotada ilerleyebilir, Ege’nin en güzel koylarını keşfedebilirsiniz.

Fethiye’de Yamaç Paraşütü

Fethiye, Türkiye’nin en güzel plajlarına ve koylarına ev sahipliği yapmaktadır. Sadece Fethiye turunuzda tatilinizi bir adım öteye taşımak isterseniz yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Babadağ’a yapacağınız yamaç paraşütü uçuşlarınıza Fethiye’nin eşi olmayan manzarası birlikte rol alıyor.

Dalyan’dan Caretta Caretta Üreme Plajları Turu

Dalyan, dünyada birçok Loggerhead yumurtlama alanına haiz bir yerdir. Eşi olmayan doğası ve şirin kumsalları ile bir tek dinlence yapmakla kalmayıp bu yavruların barındığı kumsalları da ziyaret edebilirsiniz. Bu naturel güzellikler içinde Caretta Caretta yavrularına dokunabilecek, çevrelerini keşfedebileceksiniz.

Tatilinizi deniz turu ile birleştirmek unutulmaz bir tecrübe yaşamanızı elde edecektir. Türkiye’nin sayısız güzelliklerini ve farklılıklarını keşfetmek için en iyi vapur turlarından birini seçin.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası