Kurumsal Site Tasarımı – Web VIMI.

Kurumsal Site Tasarımı – Web VIMI.

 

Kurumsal site tasarımı, kendine saygısı olan herhangi bir şirket için bir zorunluluk haline gelir. Ancak Fundera da dahil olmak üzere pek çok kaynak, küçük işletmelerin yalnızca %64’ünün bir web sitesine sahip olduğunu söylüyor. Bunun anlamı ne? %36’sı çevrimiçi olarak temsil edilmiyor ve rakiplerinin kararı vermesine izin veriyor. Blue Corona’nın istatistiklerine göre “insanların %70-80’i bir şirketi ziyaret etmeden veya satın almadan önce çevrimiçi olarak araştırıyor.” Temasa geçmeden önce sizi tanımanın kaç kişi için önemli olduğunu görün. Yeni müşteriler kazanma şansınızı artırmak için buradayız.

 

Kurumsal Site  Tasarımı

 

Kurumsal web tasarımı, Biz sadece kurumsal bir web tasarım şirketi değiliz, aynı zamanda teknik bir görev oluşturmaktan web sitenizin daha da bakımını yapmaya ve yeni işlevler uygulamaya kadar tüm hizmetleri sunuyoruz.

 

İşletmenize neler sunabileceğimizi görün.

 

Markalaşma

 

Web tasarımı, genel marka imajının tutarlı bir parçası olmalıdır. Web tasarımcılarımız, varlığınızın tüm platformları için yönergeler içeren bir marka kitabı oluşturacak ve bir logo ve marka renklerinin nasıl kullanılması gerektiğini belirleyecektir.

 

Kullanıcı deneyimi tasarımı

 

Web siteniz en son tasarım trendlerinin tümüne, paralaks, çekici mikro animasyonlar ve benzeri şeylere sahip olabilir, ancak kullanıcı deneyimi titizlikle düşünülmezse, web sitenizde gezinmek ve kullanmak zor olacaktır.

 

Kullanıcı arayüzü tasarımı

 

Kurumsal bir web sitesi hedef kitlenize yönelik olmalıdır, bu nedenle web tasarımcılarımız, marka kitabınıza ve yönergelerinize dayanarak sayfaların yerleşimlerini UX aşamasından tamamlayacaktır.

 

Web Geliştirme

 

Web tasarımı tamamlandıktan sonra nihayet tasarımları kodlamaya hazırız! Uzmanlarımız ön uç ve arka uç geliştirme yapacak ve kendiniz düzenleyebileceğiniz bir web sitesi oluşturacaktır. Yalnızca karmaşık görevler için ödeme yapın.

Kurumsal web siteleri için çözümlerimiz

 

Çok Amaçlı Kurumsal Profil

 

Çok Amaçlı Kurumsal Profil, kelimenin tam anlamıyla çok amaçlı olanıdır. Tasarımı değiştirin ve kimse hazır profili kullandığınızı bilmeyecek: evet, o kadar özelleştirilebilir.

 

Bu profil, herhangi bir kurumsal sayfa, özel bir blog, portföy sayfası için iyi sonuç verecektir.

 

Ana Sayfa. Misyonunuzu yazın, ürün ve hizmetlerinizi listeleyin, en son haberleri anlatın ve harika ekibinizi tanıtın (ya da muhtemelen, sadece kendinizi şaşırtın mı?)

 

  • Hakkımızda sayfası
  • Google’dan trafik çekmek için Blog sayfası. Ziyaretçiler blog yazılarınızı da paylaşabilir
  • Portföy. En iyi çalışmalarınız ve örnek olay incelemeleriniz hakkında övün
  • Fiyatlandırma. Şeffaf olun ve farklı ihtiyaçlar için fiyat ve özellik paketleri hakkında bilgi verin
  • Bize ulaşın sayfası

 

Web sitesinin hızlı bir şekilde yapılması mı gerekiyor? Web sitesini içeriğinizle doldurmanız yeterlidir: profilin nötr teması her sektöre uygundur ve Tipografi sayfası herhangi bir sayfada aynı stile bağlı kalmanıza yardımcı olur.

 

Kurumsal web sitesi tasarım çözümlerimiz size ne gibi faydalar sağlayacaktır?

 

Müşterileri eğitmenin görevimiz olduğuna kuvvetle inanıyoruz ve bu yaklaşım en başta sadece biraz zaman alabilir. Belirli bir teknoloji yığınını neden seçtiğimizi, gelecek için projenin gelişimini planlamanın neden önemli olduğunu ve mümkün olan en iyi performansı sağlamak için ne yapılması gerektiğini açıklıyoruz. Proje ivme kazanmaya başladığında, müşteriler bunu neden yaptığımızı ve bunu yapmadığımızı zaten anlıyor ve müşterilerimizin çoğu kritik değişiklikleri kendileri başlatıyor. Bu bizim için en büyük iltifat: Bu, web sitesi tasarımı ve geliştirmenin özelliklerini iletmeyi açıklamayı başardığımız anlamına geliyor.

 

Çözümlerimizle ilgili neyi seveceksiniz?

 

Pazarlama odaklı yaklaşım. Yeni teknolojileri test etme ve kibrimizi şımartma arzumuza değil, hedeflerinize hitap edecek projeyi yapacağız. Ölçeklenebilir tasarım sistemi. Web tasarım hizmetlerimiz, daha fazla projenin genişlemesine ve büyümesine yöneliktir. Yeni sayfalar eklediğinizde, görünümleri önceden oluşturulmuş sayfalarla tutarlı olacaktır.

 

Ölçeklenebilir geliştirme çözümleri. Web sitesinde yeni işlevlere ve içeriğe ihtiyacınız olabileceğini anlıyoruz. Web sitelerimiz esnektir ve değişiklikleri uygulamanıza izin verir.

 

Sürekli desteğimiz. Tamamlandıktan sonra projeleri terk etmiyoruz. Web sitenizi düzenli olarak güncelliyoruz ve güvenli olduğundan emin oluyoruz.

 

Degerlerimiz. Tüm müşteriler önemlidir. Sunma yeteneğine sahip değilsek, geliştirme ile ilgili hizmetleri taahhüt etmeyiz. Görevleri körü körüne kabul etmiyoruz ve her zaman müşterilere soruyoruz – buna ne için ihtiyaçları var? neyi değiştirmeli?

 

Kaynak: Web VIMI. — Creative Web Studio

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası