Evde Temizlik Maliyetlerini Azaltmak

 

Keçiören temizlik şirketi olarak evde temizlik maliyetlerini azaltmak hususuna açıklık getirmek istiyoruz. Evde temizlik maliyetlerini azaltmak için aşağıdaki önerileri düşünebilirsiniz:

 • Kendiniz yapın: Ev temizliği için profesyonel temizlik hizmetleri almak yerine, temizliği kendiniz yapabilirsiniz. Bu, temizlik malzemeleri için para harcamayı ve temizlik hizmetleri için ödeme yapmayı engeller.
 • Doğal temizleyiciler kullanın: Ev temizliği için doğal temizleyiciler kullanmak, temizlik malzemeleri maliyetlerini azaltır. Sirke, kabartma tozu, limon suyu, karbonat ve diğer doğal malzemeler ev temizliği için kullanılabilir.
 • Düzenli temizlik yapın: Düzenli olarak evinizi temiz tutmak, derinlemesine temizlik yapmanız gerektiğinde daha az zaman ve para harcamanızı sağlar.
 • Tekrar kullanılabilir temizlik malzemeleri kullanın: Kağıt havlu, peçete ve diğer tek kullanımlık temizlik malzemeleri yerine, yeniden kullanılabilir temizlik bezleri, süngerler veya moplar kullanarak temizlik maliyetlerini azaltabilirsiniz.
 • Satışları ve kuponları takip edin: Temizlik malzemeleri satışları ve kuponları takip ederek, temizlik maliyetlerini azaltabilirsiniz.
 • Evinizi organize edin: Evinizi organize etmek, temizlik yaparken daha etkili olmanıza ve daha az zaman harcamanıza yardımcı olur. Ayrıca evinizin daha temiz görünmesine ve hissetmenize de yardımcı olabilir.
 • Diğerleriyle paylaşın: Eğer ev arkadaşlarınız veya ailenizle yaşıyorsanız, temizlik işlerini paylaşın. Bu, temizlik malzemeleri ve hizmetleri maliyetlerini azaltabilir ve herkesin evdeki işlerde yardımcı olmasını sağlar.

  Keçiören Temizlikçi Kadın
  Keçiören temizlikçi kadın olarak evlerinizi ve işyerlerinizi %100 hijyenik olarak temizliyoruz. Keçiören temizlik şirketimizde SGK’lı temizlikçi kadınlar çalışmaktadır. Temizliği profesyonel ellere bırakın. Sizin yerinize SGK’lı güvenilir personellerimiz son derece titizlikle ofis ve işyerlerinizin temizliğini yapacak ve size pırıl pırıl teslim edecektir.

Keçiören Adres: Osman Gazi mah . Bademlik yolu cad. No:105/A Keçiören / Ankara
Telefon Numarası: 0 546 525 48 40
İnternet adresimiz: www.keciorenbusranurtemizlikemlak.com.tr
Google İşletme Profilimiz: https://goo.gl/maps/eevX2Ca8Dya55Xn5A

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası