Dubai’deki burger restoranları zinciri Pickl’ın kurucusu Steve Flawith, başarının sırrını anlattı

Burger restoranlarıyla dolu bir şehirde, şubelerinin önünde sıra beklemenin sırrı ne? Kısa sürede Dubai’de sekizinci şubesini açan burger restoran zinciri Pickl, her geçen gün adından söz ettirmeye başladı.

Şirket, Sando’s Fried Chicken ile yalnız üç yılda taze fast food pazarına hakim oldu. Şirket 8. mağazasını açarken bu başarının sırrını şirket kurucusu ile görüştük.

Euronews muhabiri Natalie Lindo, firmanın kurucusu ve CEO’su Steve Flawith ile konuştu.

Steve daha ilkin kaliteli restoranlarda çalıştı ve bir fast food restoranına taze, kaliteli ürün konseptini getirmek istedi.

Her alanda kaliteye ehemmiyet vermenin başarılarının anahtarı bulunduğunu belirten Steve, “Yaptığımız her şey sipariş üstüne taze pişiriliyor. Hepsi bizim tarifimiz. Tavuklarımız hormonsuz.” Diyor.

Yaptıkları burgerlerin sırrını elinde tutan Steve Flawith, 12 değişik baharat kullandıklarını açıklıyor.

Tavuğun bigün dinlendirildiğini öne devam eden meşhur usta, amaçlarının daha kaliteli, daha taze ürünü daha uygun fiyata sunmak bulunduğunu söylüyor.

Steve, nihai hedefinin yalnız iyi burgerler yapmak değil, bununla birlikte Pickl’i Dubai’nin yalnız bölgesel olarak değil internasyonal alanda da gurur işitebileceği küresel bir marka yapmak bulunduğunu söylüyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası