Bir WordPress hosting Sağlayıcısı Seçme

 

WordPress web siteniz için bir ana bilgisayar seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Bu faktörlerden biri şirketin uzun ömürlülüğüdür. Birçok şirket ilk birkaç yıl içinde başarısız olur. Bir hosting şirketinin yıllardır var olup olmadığını müşteri yorumlarını okuyarak öğrenebilirsiniz. Bir diğer önemli husus ise şirketin sunduğu teknik destektir.

 

WordPress hosting sağlayıcıları iki tür yedekleme sunar: tam yedeklemeler ve artımlı yedeklemeler. Bu yedeklemelerin her biri, yedekledikleri dosyaların boyutu ve sayısı bakımından biraz farklıdır. Tam bir yedekleme, veritabanı da dahil olmak üzere tüm WordPress kurulumunuzu içerir. Ardından, herhangi bir değişiklik olursa sitenizi geri yüklemek için yedeklemeyi kullanabilirsiniz.

 

Alan adlarını içeren bir WordPress hosting planı da seçebilirsiniz. Birçok üst düzey sağlayıcı, ihtiyacınız olduğu kadar çok alan barındırmanıza izin verir. Birçoğu, ilk yıl için alan adı kayıt maliyetini de karşılar. Örneğin BlueHost, özel etki alanlarını premium WordPress hosting ile eşleştirir. Etki alanı seçiminizi destekleyen bir hosting sağlayıcısı seçmek önemlidir.

 

Bir hosting sağlayıcısı seçerken, paketin herhangi bir eklenti hizmeti içerip içermediğini kontrol edin. Bazı planlar arasında otomatik güncellemeler, tek tıklamayla WordPress kurulumu, temalar ve eklentiler, artırılmış güvenlik ve ücretsiz SSL sertifikaları bulunur. Ayrıca 7/24 teknik desteğe sahip bir sağlayıcı aramalısınız. Diğer bir konu ise ayrıca bakınız Windows Hosting

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası