Beşiktaş’ın Gözü Çaykur Rizespor’un Oyuncusunda! Emirhan Topçu’yu İstiyor

Beşiktaş’ın Gözü Çaykur Rizespor’un Oyuncusunda! Emirhan Topçu’yu İstiyor

Siyah beyaz forma giyen Beşiktaş’ın gözü Çaykur Rizespor’un oyuncusunda.  Emirhan Topçu’yu istiyor. 1 Lig’de yer alan Çaykur Rizespor şampiyonluk için oldukça iddialı. Çaykur Rizespor’un yöneticisi olan Hasan Yavuz Bakır açıklamaları ile dikkat çekti. Bakır’ın yaptığı açıklamalarda transfer konusunda itiraflarda bulunuyor.  Spor Toto 1 Lig’de şampiyonluk hedefi ile müsabakalara çıkan Çaykur Rizespor zirvenin güçlü takımları arasında yer alıyor. Son 4 maçını kazanan joybet Çaykur Rizespor ilk iki için iddiasını sürdürüyor.  Karadeniz’in temsilcisi olan Rizespor 29. haftada Manisa Futbol Kulübünü 4-2’lik skor ile yenmeyi başardı. Bunun üzerine Rizespor’un yöneticisi Hasan Yavuz Bakır açıklamalar yaptı.

Çaykur Rizespor’un yöneticisi olan Hasan Yavuz Bakır Süper Lig’e dönme hedefinde olduklarını açıkladı. Son haftalarda başarılı bir şekilde önemli galibiyetler aldıklarını belirten Bakır Süper Lig için 3 puanın çok kritik olduğunu söyledi. Takımı tebrik eden Bakır hedeflerinin Süper Lig’e geri dönmek olduğunu da belirtti. Sezon başında verim alamadıkları oyuncuların sezon arasında transferinin yapıldığını açıklayan Hasan Yavuz Bakır takımın yapılan transferler ile aşı tuttuğunu açıkladı. Bakır yaptığı açıklamada ilk 2 ile direkt olarak Süper Lig’e çıkmak istediklerini belirtti.

Hasan Yavuz Bakır’dan Açıklamalar

Çaykur Rizespor’un Manisa Futbol Kulübü ile oynadığı maç sonrası Hasan Yavuz bakırdan açıklamalar geldi. Bakır yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti. Açıklamalarında Bülent Korkmaz için ayrı bir konu açın Bakır Bülent Hoca ile hiçbir problemlerinin olmadığını belirtti. Sezon başında Rizespor taraftarının Bülent Hoca için olan eleştirisinin nedeninin de çok belli olduğunu açıkladı. Bunun nedeni ise taraftarın ofansif futbol sevmesi açıklamalarında bulundu. Açıklamalarına devam eden Bakır Rizespor’un Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe gibi sürekli ofansif oyunu oynayamayacağını belirtti. Taraftarlarına saygı duyduklarını belirtilen Bakır hocalarının arkalarında olduğunu da belirtti.

Transfer İtirafı Geldi

Hasan Yavuz Bakır’ın yaptığı açıklamalarda transfer itirafı geldi. Bakır açıklamalarında Beşiktaş’ın Emirhan Topçu’yu istediğini söyledi. Siyah beyaz ekibin Emirhan Topçu ile yakından ilgilendiğini söyleyen Hasan Yavuz Bakır Emirhan Topçu’nun Rizespor altyapısında yetiştiğini ve Bülent Hoca’nın Emirhan Topçu’ya şans verdiğini belirtti. Aynı zamanda Emirhan Topçu’nun da verilen şansı iyi değerlendirdiğini belirten Hasan Yavuz Bakır Beşiktaş’ın oyuncu ile yakından ilgilendiğini belirtti. Sezon başında Beşiktaş’ın Emirhan Topçu için ilgisinin olduğunu fakat resmi bir görüşmenin ve resmi bir teklifin olmadığını da söyledi.

Açıklamalarına devam eden Hasan Yavuz Bakır, Gökhan Gönül ve Alper Potuk hakkında da konuştu.  Alper Potuk’un kadroda olduğunu ve hocanın da yer verdiğini belirten Bakır Alper Potuk’un çok fazla koştuğunu da söyledi. Aynı zamanda Gökhan Gönül konusunun teknik bir karar olduğunu da söyledi. Çalışmalarını bireysel olarak sürdüren Gökhan Gönül için kararın teknik bir karar olduğunu söyleyen Hasan Yavuz Bakır sözleşmenin feshedilmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını da söyledi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası